پودر پیور پروتئین کارن نمایش بزرگتر

پودر پیور پروتئین کارن

محصول جدید

این محصول در انبار موجود نیست

275,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

پودر پیور پروتئین کارن ۱۰۰۰ گرم

پیور پروتئین کارن (پی ان سی-PNC) باعث افزایش حجم بدون اضافه کردن توده های چربی می شود. این محصول بازتوانی عضلات را افزایش داده و احساس خستگی را به تاخیر می اندازد. این مکمل برای مراحل پایانی بدنسازی مناسب می باشد و همچنین قابل استفاده برای ورزشکاران قدرتی – سرعتی در دوره تخلیه ذخایر گلیکوژنی است.

روش مصرف

به عنوان مکمل غذایی ۲ پیمانه از این فرآورده را در نیم لیتر نوشیدنی خنک، مانند آب، آبمیوه و یا شیر حل کرده و پس از هم زدن میل نمایید.

هشدار

افرادی که تحت درمان قرار دارند، بیماری خاص دارند یا خانم‎های باردار بدون اجازه پزشک مصرف نکنند. افرادی که داروهای آنتی پیرین و تئوفیلین استفاده می‌کنند، با مشورت پزشک مصرف نمایند. منع مصرف برای افرادی که دارای نارسایی کلیوی و فنیل کتونوری می‌باشند. بهتر است قبل از مصرف با مربی، پزشک و یا کارشناس تغذیه مشورت کنید. در صورت حساسیت به شیر قبل از مصرف یا پزشک مشورت کنید. در صورت مشاهده هرگونه علایم حساسیت به پزشک مراجعه کنید. بیش از میزان دوز پیشنهادی روی محصول مصرف نکنید. افراد زیر ۱۸ سال مصرف نکنند.

توجه

مصرف این مکمل از ۳ ساعت قبل از تمرین یا مسابقه مجاز نمی‌باشد. به ورزشکاران پرورش اندام توصیه می‌شود در یک ماه آخر دوره بدنسازی تا سه روز قبل از مسابقه و ورزشکاران قدرتی_ سرعتی در دو هفته پایانی دوره بدنسازی، تا دو هفته قبل از مسابقه از این محصول استفاده نمایند.

نقد و نظرات

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

پودر پیور پروتئین کارن

پودر پیور پروتئین کارن

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: