پودر کاهش وزن یوتام (YOOTAAM) نمایش بزرگتر

پودر کاهش وزن یوتام (YOOTAAM)

DP-392

محصول جدید

کاهش وزن بدن

تناسب اندام

چربی سوز

کاهش اشتها

جزئیات بیشتر

42,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

نوعپودر
میزان150 گرم
کشور مبدأ برندایران
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
شماره پروانه بهداشتی70055005510002
تاریخ انقضا1399/03

اطلاعات بیشتر

پودر کاهش وزن یوتام (YOOTAAM)

عملکرد

پودر كاهش وزن یوتام با دارا بودن فرمولاسیونی متفاوت و منحصر به فرد اثرات مختلفی جهت كاهش وزن بدن دارد از جمله: گیاه cuminum cyminum به كار رفته در تركیب این پودر مانع از تبدیل گلوكز به چربی شده و از جذب و تبدیل آن به انرژی جلوگیری می‌كند‌، با تأثیر بر روی آنزیم آمیلاز بزاق و روده كه وظیفه آن كمك به هضم و جذب مواد قندی در بدن است باعث كاهش شدید میزان جـذب مواد قندی غذای مصرفی می شود كه با این مكانیسم میزان تجمع مواد قندی در بدن كاهـش یافته و سوخت و سـاز بدن جهت جبران ناچـار به چربی سوزی می شود‌. همچنین فیبر موجود در تركیبات گیاهی به كار رفته در این محصول با ساختار مشبك و قابلیت فوق العاده مؤثر خود موجب می شود كه شخص احساس سیری كاذب داشته و از جذب انرژی اضافه جلوگیری می‌كند پودر كاهش وزن یوتام اثرات و فواید متعدد دیگری نیز دارد كه می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود: 

1 - با افزایش سوخت و آغاز وضعیت چربی سوزی توده های چربی انباشته شده در اندام های بدن مانند شكم‌، پهلوها و ران‌ها را شكسته و تبدیل به انرژی مصرفی می كند و رفته رفته از حجم و وزن اندام‌های چاق كم و كمتر می‌نماید.
2 - چربی‌های رسوب كرده در داخل رگ‌های خونی را سوزانده و بر سلامت قلب و عروق می‌افزاید تا نشاط بیشتری به مصرف كننده عرضه گردد.
3 - اشتهای كاذب را از بین می‌برد و با كم كردن اشتها از ورود انرژی و كالری مازاد برنیاز بدن می‌كاهد‌.
4 - ویتامین‌ها و عناصر كمیاب را تأمین می‌نماید كه عمده‌ترین اثر آنها در ایجاد نشاط، شادابی، زیبایی، و تقویت پوست و مو است. از جمله این عناصر می‌توان به سدیم، پتاسیم، فسفر، كلسیم، منیزیم، منگنز، ویتامینA، ویتامینC، ویتامین K  و ... اشاره نمـود كه می‌توانند باعث كمك به جذب آهـن و ویتامین‌ها، ثـابت نگه‌داشتن تعـادل مایعـات در درون و خـارج سلول‌ها‌، انتقال پیام‌های عصبی و استحكـام استخوان‌ها در بدن شوند.


همچنین از دیگـر خواص تركیبات گیاهی و كاملاً طبیعی به كار رفته در این محصول می‌توان به جلوگیری از تصلب شرایین، كاهش فشار خون، كاهش كلسترول خون، ضد سرطان و آرامبخش بودن را ذكر كرد. بدون عوارض جانبی بودن پودر كاهش وزن یوتام از مهمترین خصوصیات ممتازی است كه اشتیاق حداكثری استفاده كنندگان را به وجود می‌آورد لذت تناسب اندام و جذابیت امتیاز غیر قابل چشم پوشی برای آنهایی است كه به سلامتی و ارتباطات اجتماعی ارزش قائل هستند بسیار ارزشمند است. پودر كاهش وزن یوتام درست همان نیازی است كه می‌تواند لایه ضخیم چربی ها را از تن به درآورد و زیبایی نهفته شما را نمایان سازد.

منع مصرف

  • تیروئید پرکار
  • فنیل کتونوریا دوران بارداری
  • دوران شیردهی

روش مصرف

7 گرم (2 قاشق چایخوری) قبل و یا همراه هر وعده غذایی (می توان با ماست مخلوط کرد)

تاریخ انقضاء: 99/3

توجه

  • مدت زمان مصرف مطلوب  45 الی 60 روز ( یک دوره ) می‌باشد و برای حصول نتیجه مناسب و تثبیت آن حداقل باید یک دوره كامل مصرف شود.

نقد و نظرات

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

پودر کاهش وزن یوتام (YOOTAAM)

پودر کاهش وزن یوتام (YOOTAAM)

کاهش وزن بدن

تناسب اندام

چربی سوز

کاهش اشتها

5 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: