پودر کربوهیدراتی یوتام (YOOTAAM) نمایش بزرگتر

پودر کربوهیدراتی یوتام (YOOTAAM)

DP-387

محصول جدید

جلوگیری از تحلیل عضلانی

منبع غنی ویتامین و املاح معدنی

بازیابی انرژی از دست رفته 

افزایش وزن و حجم بدن

کمک به تجزیه و آزاد شده ATP

جزئیات بیشتر

49,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

نوعپودر
میزان500 گرم
کشور مبدأ برندایران
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
شماره پروانه بهداشتی70055005510001

اطلاعات بیشتر

پودر کربوهیدراتی یوتام (YOOTAAM)

عملکــرد

كربوهیدرات ها یكی از مهمترین منابع انرژی برای بدن محسوب می شوند كه بـه صورت پلی ساكاریدگلیكـوژن در بــدن ذخیـره می‌شـوند و در كبد تحت تأثیر فـعالیت آنزیم های كبدی شكسـته و به واحدهای مونومری گلوكز كه سوخت سلـولهای بدن اسـت تبدیل شـده و موجب آزاد شدن مقادیر زیـادی ATP ( انرژی ) در بـدن می‌گردد. پودر كربوهیـدراتی یوتام حـاوی مقادیر فراوانی كربوهیـدرات های سـاده و مركب می باشد كه به اندازه مورد نیاز سلول ها به راحتی در بدن شكسته می شود و در دسترس سلول‌های مختلف در تمام نقاط بدن قرار می‌گیرد. كربوهیدرات های با ساختمان پیچـیده‌ی مـوجود در پودر كربوهیـدراتی یوتام در كبد به گلیكوژن تبـدیل و ذخیـره می‌شود كه به هنگام فـعالیت بدنی به صورت ATP  آزاد، و انرژی مورد نیاز ماهیچه‌های بدن را برای عمل انقـباض فراهم نموده و در نتیجه‌ی انقبـاض ماهیچه‌ها باعث افزایش حجم عضلات بدن می‌گردد. كوآنزیم Tppمتصل به ویتامین تیامین موجود در این محصول در متابولیسم كربوهیدرات بویژه در دكربوكسیله كردن تركیباتی كه به عنوان ترانس كتولاز عمل می كند بسیار حائز اهمیت اسـت. ترانس كتـولاز آنزیـمی است كه بـرای تولید قنـدهای 5 كـربنه‌ی تركیباتی مثل RNA ، DNA از قندهای شش كربنه‌، مثل گلوكز لازم است.  
یكی از عوامل تثبیت غلظت گلوكز در خون پیریدوكسین است، كه برای شكستن گلیكوژن و تبدیل آن به گلوكز ضروری است و به وفور در پودر كربوهیدراتی یوتام وجود دارد. كلسیم موجود در این محصول به همراه ATP نقش اساسی را در انقـباض عضلات اسكلتی ایفا می‌كند. از دیگر عناصر موجود در این محصــول می تـوان به سدیم، پتاسیم، آهن، روی و ... اشاره كرد.

منع مصرف

  • دیابت تیپ I و II
  • دیابت دوران بارداری . P.K.U


روش مصرف

  • بزرگسالان: 30 گرم (2 قاشق غذاخوری ) را در 250cc  ( یك لیوان ) شیـر، آب یا آبمیوه حـل نموده و 3 مرتبه در روز بعد از غذا میل نمایید، (ورزشكاران بجز نوبت های مذكور می توانند قبل و بعد از تمرین مصرف نمایند).
  • کودکـان:  15 گـرم (1قاشـق غذاخوری ) در 120cc( یك استكان ) شیر، آب یا آبمیوه 2 الی 3 مرتبه در روز بعد از غذا.

تاریخ انقضاء: 1400/2

توجه

  • مدت زمان مصرف مطلوب 45  الی 60 روز ( یك دوره ) می‌باشد و برای حصول نتیجه مناسب و تثبیت وزن بدن حداقل باید یك دوره كامل مصرف شود.

نقد و نظرات

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

پودر کربوهیدراتی یوتام (YOOTAAM)

پودر کربوهیدراتی یوتام (YOOTAAM)

جلوگیری از تحلیل عضلانی

منبع غنی ویتامین و املاح معدنی

بازیابی انرژی از دست رفته 

افزایش وزن و حجم بدن

کمک به تجزیه و آزاد شده ATP

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

5 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: