درباره ما

داروخانه دکتر فخرائی

داروخانه دکتر فخرائی با بیش از 24 سال سابقه کار به مؤسسی و مسئولیت فنی خانم دکتر فخرائی فعالیت می نماید و با در اختیار داشتن پرسنل ماهر و توانا در زمینه مشاوره و راهنمایی مناسب مراجعین برای محصولات آرایشی و بهداشتی، در جهت ارتقاء خدمات بهداشتی و کمک درمانی اقدام به راه اندازی داروخانه اینترنتی داروسان نموده است.

  • محصولات با کیفیت
  • بهترین پشتیبانی مشتریان

تیم ما

cms-img

داروخانه اینترنتی داروسان (داروخانه اینترنتی دکتر فخرائی)

برای معرفی محصولات در این سایت تلاش گردیده از برندهای معتبر و پر طرفدار داخلی نظیر لافارر، ویرگو، شون، مای، سریتا، لامینین و ... و برندهای معتبر خارجی نظیر ACM، دوکری، فلورمار، اوراشکه، ایوروشه و ... استفاده شود تا رضایت مصرف کنندگان گرامی فراهم گردد. به امید سلامتی همه عزیزان

مرکز امور مشتریان داروسان

مرکز امور مشتریان داروسان به منظور ارایه بهتر خدمات به مشتریان و ارتباط مستقیم جهت خدمات پس از فروش در شهر تهران افتتاح شده است و مشتریان می‏‌توانند در صورت تمایل برای استفاده از راهنمایی و مشاوره قبل از خرید و یا خرید حضوری‏ به این مرکز مراجعه کنند.

لازم به ذکر است که داروسان در هیچ نقطه‏ ای از کشور به غیر از واحد مرکزی مستقر در تهران نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ندارد و کلیه خدمات در سراسر کشور تنها در این مرکز ارائه می‏‏‌شود.

دفتر مرکزی (داروخانه دکتر فخرائی)

تهران- میدان ونک- خیابان ولیعصر- پلاک 2588- طبقه همکف- داروخانه دکتر فخرائی

کدپستی: 1435694581

شماره تماس

021-88660983 (پاسخگویی از ساعت 9 الی 21)